THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan
THULE Vector Alpine Titan

THULE Vector Alpine Titan

Skladom

Nízko-profilový strešný box s prémiovými funkciami. Objem 380l. Farba: titánova matná.

1 499,00 €
S DPH
Množstvo

Strešné boxy Thule Vector sú nástupcami boxov prémiovej rady Dynamic a Excellence. Boxy Vector prichádzajú s dizajnom, ktorý dodáva každému automobilu výrazný vzhľad. Nízky profil a mierne klesajúca predná časť pomáhajú vytvárať kompaktnú líniu s modernými vozidlami aby si udržali čistý vzhľad.

Thule Vector bol ocenený cenou IF Design Award v produktovej kategórií od World Design Guide.

Interiér boxu má integrované dve automatické osvetlenia a odnímateľnú plstenú výstelku spodnej časti boxu pre lepšiu ochranu lyží alebo prepravovaného nákladu. Vnútorná časť veka je bielej farby čo v kombinácii s LED svetlom zjednodušuje manipuláciu s batožinou v noci. Výstelku je možné z boxu vybrať a v prípade potreby vyčistiť.

Thule Vector Alpine Titan má rozmery 228 x 88.5 x 32 cm, objem 380l a umožňuje prepravovať až 6 párov lyží s max.dĺžkou 205 cm či 3-5 snowboardov. Ak vám tieto rozmery nevyhovujú, pozrite si veľkostné verzie boxov Thule Vector M a L. Boxy sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach: čierna metalická a titánová.

 

Vlastnosti Thule Vector:

 

Obojstranné otváranie

Thule Vector je možné otvárať z oboch strán. To znamená nielen jednoduchý a ľahký prístup k batožine, ale tiež ľahšiu montáž strešného boxu na strešné nosiče. Veko boxu je vystužené prídavnými výstuhami, takže otváranie a zatváranie boxu je pohodlné a nenáročné.

 

Centrálny zamykací systém 

SlideLock 

Strešný box Thule Vector má trojbodový zámok ovládaný systémom SlideLock, vďaka ktorému je možné zatvoriť a uzamknúť box jednou rukou. Zamykací systém má bezpečnostnú poistku, ktorá zabezpečuje, že kľúč je možné vybrať zo zámku iba vtedy ak všetky uzamykacie body sú pevne uzavreté.

Pre pohodlnú manipuláciu s vekom je box vybavený ergonomicky tvarovanými madlami.

Prístup do kufra

Predsunutá poloha boxu na streche auta Vám zaručí bezpečný prístup do kufra s minimálnym rizikom kontaktu dverí auta s vekom boxu.

Power-Click

Thule Vector je vybavený patentovaným systémom pre rýchlu montáž boxov Thule PowerClick, s ktorým namontujete box ľahko a bezpečne. Je vybavený indikátorom momentu dotiahnuti. Stačia 4 otočenia a upínacie čeľuste sa utiahnu okolo tyče strešného nosiča. Kompletná montáž je hotová za niekoľkých minút. Vhodný pre všetky typy strešných nosičov.

     

 

 

 

 

Thule Vector určite patrí medzi najkrajšie boxy na trhu. Výrobca doň, ako do svojej vlajkovej lode, zakomponoval všetky svoje overené technické vylepšenia ako PowerClick, SlideLock, výstuhy veka a novinky – integrované osvetlenie a výstelku dna, takže za výbavu má jednotku. Manipulácia s boxom je jednoduchá a príjemná.

Všetky modely Vector sú nízkoprofilové a Thule sa v tomto prípade vzdalo určitej prepravnej kapacity v prospech dizajnu, čim predurčujú box viac pre lyžiarov než pre (najmä väčšie) rodiny. Cena boxu asi nedovolí vidieť tento box na cestách príliš často, čo jeho majiteľom asi bude vyhovovať :)

 

TH613500

Tabuľka dát

Upevnenie
Power-Click
Nosnosť (kg)
75
Hmotnosť
30
Farba
Titan
Uzamykanie
centrálne
Materiál
ABS
Otváranie
obojstranné
Otvárací mechanizmus
Pružinový Dual-Force
Objem (litrov)
380
Snowboard
3-5
Maximálna dĺžka lyží (cm)
200
Lyže
4-6 párov
Dĺžka (cm)
228
Šírka (cm)
88,5
Výška (cm)
32