Northline EVOspace Karbón
Northline EVOspace Karbón
Northline EVOspace Karbón
Northline EVOspace Karbón
Northline EVOspace Karbón
Northline EVOspace Karbón

Northline EVOspace Karbón

Skladom
Praktický, vhodný aj pre zimnú aj letnú sezónu. Objem 330l, dĺžka 190cm, farba: karbón
345,00 €
S DPH
Množstvo

Northline EVOspace je mimoriadne kompaktný a praktický strešný box, vhodný aj pre zimnú aj letnú sezónu. Box je vďaka svojim rozmerom vhodný pre všetky vozidlá, či už ide o malé mestské, veľké kombi, SUV, Minivany....

Modelová rada boxov Northline EVOspace je vyrobná rovnako ako vlajková loť značky Northline (Tirol 420) z 5 mm ABS plastu z rakúskej profesionálnej fabriky na termoplasty, ktoré patria k svetovej kvalitatívnej špičke. Vyrábajú sa v špecializovanej fabrike, ktorá ako jedna z mála fabrík vyrába v keramicky vyhrievanom lise s 500 referenčnými bodmi, ktoré  zabezpečia maximálne rovnomerné nahriatie a chladenie platní počas procesu lisovania. Čo zaručí maximuálnu homogénnosť finálneho tvaru, jeho tvarovú stálosť, mechanickú odolnosť a povrchovú dokonalosť bez efektu zvlnenia.

Vďaka "bezschodovému čelu" má box čistý aerodynamický tvar. vďaka čomu je mimoriadne tichý a stabilný aj pri vysokých rýchlostiach, výborné aerodynamické vlastnosti sa odrážajú aj v minimálnom zvýšení spotreby paliva a hlučnosti aj pri vysokých rýchlostiach na dialniciach a rýchlostných cestách.
Northline EVOspace je to jediný box v danom segmente, ktorý sa dodáva s praktickými bočnými madlami, ktoré sú mimoriadne praktické pri otváraní a zatváraní boxu.

Strešný box Northline EVOspace je dodávaný s upínacím systémom s tzv. "U" skrutkou šírky 90mm (pre nosiče max 82mm) a  aj sadou pre upnutie do T-drážky. 

 

Northline EVOspace je vybavený praktickým závesným systémom ktorý slúži slúži na zavesenie boxu na stenu vo zvyslej polohe.

 

Na strešné boxy Nortlhline EVOspace poskytuje výrobca záruku až 6 rokov!

 

Box spĺňa testy TUV.

 

Strešné boxy Northline sú navrhnuté a dizajnované na Slovensku a vyrábajú sa v Čechách.

 

 

BOXNOR EVOSP CAR

Tabuľka dát

Upevnenie
T - drážka
Nosnosť (kg)
75
Hmotnosť
15
Farba
karbón
Uzamykanie
6-bodové
Materiál
5mm ABS + PMMA (UV protector)
Otváranie
obojstranné
Certifikát GS/TÜV
áno
Objem (litrov)
310
Snowboard
4x
Maximálna dĺžka lyží (cm)
180
Lyže
5 párov
Dĺžka (cm)
190
Šírka (cm)
67
Výška (cm)
36